Kaip Plauti Priaugintas Blakstienas?

Blakstienų priauginimas yra puikus būdas pasiekti žavingą išvaizdą. Be to, jos pagyvina moters veidą ir beveik nereikalauja papildomo dėmesio. Jos yra patogios, nes supaprastina jūsų grožio procedūras. Tačiau prieš priaugindama blakstienas turėtumėte žinoti, kad priaugintas blakstienas reikia valyti namuose. Švarios blakstienos išsilaiko ilgiau ir, svarbiausia, apsaugo nuo akių sveikatos problemų, tačiau nepaisant daugybės privalumų, priaugintas blakstienas nėra lengva valyti. Blakstienų linija sulaiko visus nešvarumus, nesvarbu, ar tai būtų makiažas, aliejus ar negyva oda. Nešvarumų kaupimasis sukuria idealią aplinką bakterijoms daugintis, todėl būtina priaugintas blakstienas plauti.

Kada valyti priaugintas blakstienas?

Jei turite riebius akių vokus, priaugintas blakstienas turėtumėte valyti kasdien. Tas pats pasakytina apie moteris, kurios kasdien naudoja akių makiažą. Jei tokių problemų neturite, tada valykite blakstienas du ar tris kartus per savaitę. Kai užsiimate fizine veikla, tokia kaip plaukimas ar treniruoklių salė, po to taip pat turite nuvalyti priaugintas blakstienas. Be to, neturėtumėte drėkinti šių priedų 48 valandas nuo jų panaudojimo, po to laikui bėgant blakstienų priauginimo linija sukietėja ir tampa atspari vandeniui. Tokios medžiagos kaip aliejus, druska, prakaitas ir chloras gali pažeisti klijus, kurie laiko blakstienas.

Kaip valyti priaugintas blakstienas?

Visada pravartu pradėti valyti tik po pirmųjų 48 valandų nuo priauginimo, nes tik tada blakstienų priauginimo linija tampa atspari vandeniui. Žemiau pateikiami žingsniai, kaip prižiūrėti priaugintas blakstienas:

  • Pirma, nuvalykite akių makiažą. Galite nuvalyti makiažą, naudodami drėgną medvilninį padelį arba naudodami valiklius be aliejaus.
  • Kitas žingsnis yra makiažo pagrindo pašalinimas. Bet koks valiklis be aliejaus turėtų atlikti šį darbą.
  • Tęskite ir sudrėkinkite blakstienas vandeniu.
  • Užtepkite nedidelį kiekį specialaus priaugintų blakstienų šampūno ant kiekvienos blakstienos. Naudokite valomąjį šepetėlį, kad užteptumėte šį šampūną.
  • Tada švelniai nuplaukite vandeniu.
  • Nusausinkite blakstienas rankšluosčiu (be pūkelių).
  • Naudokite švarų tušo šepetėlį, kad sukurtumėte tobulą blakstienų rietimą.

Ko vengti valant priaugintas blakstienas?

Valydami priaugintas blakstienas niekada nenaudokite glicerino ir aliejaus produktų. Šie produktai ardo blakstienų klijus ir sukelia blakstienų atsiskyrimą. Naftos produktai gali būti šampūnų, paakių kremų, kondicionierių, valiklių, purškiamųjų tonikų, drėkinamųjų kremų pavidalu. Kai tik įmanoma, venkite naudoti tušą ar akių pieštuką, ypač atsparių vandeniui variantų. Abu labai apsunkina priaugintų blakstienų valymą. Niekada neturėtumėte naudoti valymo vandens blakstienoms. Micelės ištraukia aliejų iš jūsų odos. Tokie aliejai yra atsakingi už priauginamų blakstienų susilpnėjimą ir pašalinimą. Venkite plauti blakstienas vandeniu iš dušo galvutės. Ši vandens srovė teka esant aukštam slėgiui ir gali sugadinti blakstienas. Taip pat patartina nenaudoti vatos tamponų, kempinių ir panašių medžiagų ant blakstienų. Venkite intensyvaus blakstienų valymo, nes priaugintos blakstienos yra subtilios. Jos gali iškristi, jei patrinsite smarkiau. Vietoj to naudokite valymo šepetėlį, kad švelniai ištrintumėte.