Kaip Plauti Automobilį (Mašiną) Plovyklos Savitarnoje?

Jums patinka, kai jūsų automobilis yra švarus ir kvepiantis, bet neturite vietos, reikmenų ir profesionalios valymo įrangos šiam darbui atlikti namuose? Savitarnos plovykla gali būti jums geriausias pasirinkimas. Daugumoje automobilių plovyklų yra du būdai, kuriais galite plauti automobilį – arba automatizuotas lazerinis plovimas, arba rankinė aukšto slėgio žarnų sistema. Savitarnos plovykla yra pigus ir efektyvus būdas kruopščiai nuplauti ir išvalyti automobilį. Jums nereikia rūpintis plovimo prekių ir įrangos pirkimu ar laikymu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog įvažiuoti ir pastatyti savo automobilį, nuplauti muiluotu vandeniu, tada purkšti galinga vandens srove, nuplauti ir išdžiovinti. Po to pagal poreikį galite tepti apsauginiu automobilio vašku arba poliruoti. Be to, daugumoje tokių plovyklų taip pat galite išsiurbti automobilio saloną galingu siurbliu.

Automobilio plovimo plovykloje žingsniai:

1. Įvažiuokite į tuščią vietą plovykloje ir pastatykite automobilį centre, palikdami pakankamai vietos vaikščioti aplink automobilį.

2. Jei jūsų automobilio grindų kilimėliai pagaminti iš gumos arba plastiko, išimkite juos iš automobilio ir pakabinkite ant specialių metalinių spaustukų, kad galėtumėte juos nuplauti. Jei nėra spaustukų, tada tiesiog pastatykite prie sienos, kad galėtumėte nuplauti vandens srove.

3. Į aparatą įdėkite monetas. Kai įdėsite pinigus, purkštuvas bus paruoštas naudoti, todėl įsitikinkite, kad esate pasiruošę plauti.

4. Prieš plaudami mašiną su plovikliu, pirmiausia būtinai visiškai nuplaukite automobilį vandeniu, kad atsikratytumėte ant paviršiaus susikaupusių purvo ir dulkių. Skalavimo prieš plovimą plovikliu tikslas yra pašalinti teršalus, kad jie nebraižytų dažų, nes nuslysta nuo transporto priemonės.

5. Dabar galite plauti automobilį muiluotu vandeniu. Pradėkite plauti automobilį nuo viršaus ir eikite į apačią. Taip pat nepamirškite nusiplauti transporto priemonės priekyje ir gale. Ypatingą dėmesį atkreipkite į nešvariausias automobilio dalis, ypač į plyšius po durimis ir priekines groteles.

6. Gerai nuskalaukite ploviklį nuo automobilio vandeniu. Tada galite naudoti vaškavimo funkciją, kad automobilis blizgėtų ir susidarytų papildoma apsauga nuo nešvarumų. Baigę plauti automobilį nepamirškite sudėti kilimėlių atgal į automobilio saloną.

7. Po to naudodami siurblį galite išvalyti ir automobilio saloną.