“Facebook” vis dar yra vienas populiariausių internetinių socialinių tinklų, kuriuo naudojasi ne tik jaunimas, bet vis dažniau ir vyresni žmonės. Pastaruoju metu pasirodė gandai, kad “Facebook” gali būti apmokestintas. Taigi, išsiaiškinkime, kaip yra iš tikrųjų.
Ar “Facebook” Bus Mokamas?
“Facebook” ir jo apmokestinimas:
Ne, visgi, žinia apie “Facebook” apmokestinimą yra klaidinga. Už “Facebook” naudojimąsi nebus apmokestinama. Vietoj to “Facebook” apmokestina reklamuotojus už skelbimų rodymą „Facebook“ platformoje. Tai padeda padaryti „Facebook“ prieinamą visiems, neapmokestinant žmonių už prieigą prie jo. Kai naudojatės “Facebook”, atminkite, kad norint naudotis „Facebook“ iš kompiuterio, mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio, reikalinga interneto prieiga. Jūsų interneto paslaugų teikėjas gali apmokestinti už šią prieigą. Turėtumėte pasidomėti plačiau apie duomenų mokesčius ir prisijungimą prie „Facebook“ mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.
Be to, naudojant kai kurias „Facebook“ svetainės funkcijas, pvz., pranešimus tekstinėmis žinutėmis, jūsų mobiliojo ryšio paslaugų teikėjas jas taip pat gali apmokestinti. Jei pridėsite savo mokėjimo informaciją prie „Facebook“, galite atlikti tokius veiksmus kaip pirkti iš įmonių, siųsti pinigus draugams, palaikyti kūrėjus „Facebook“ ir pirkti skelbimus „Facebook“. Jei perkate „Facebook“, iš šios veiklos galite uždirbti komisinį arba operacijos mokestį. Taip pat galite įsigyti žaidimų, programų ir kitų prekių per „Facebook“, kurie gali būti apmokestinti. Turite žinoti, kad „Facebook“ neparduoda jūsų informacijos ir nesidalina informacija, kuri jus asmeniškai identifikuoja, pvz., jūsų vardas arba el. pašto adresas. Tai informacija, kuri savaime gali būti naudojama susisiekti su jumis arba identifikuoti, kas jūs esate, nebent jūs duodate leidimą.